Трьом об’єднаним громадам Смілянщини передали землю у комунальну власність

2-816x49018 червня в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбулася визначна подія:  в комунальну власність усім 28 об’єднаним територіальним громадам, які створені торік, передали землю державної власності сільськогосподарського призначення.

Черкащина – на першому місці в Україні за кількістю ОТГ, яким цього року заплановано передати землю, інформують у головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Для підписання актів прийому-передачі земельних ділянок до обласного Держгеокадастру прибули голови й землевпорядники ОТГ. Згідно з підготовленими документами передано 3322 земельні ділянки загальною площею 32769 га 28 територіальним громадам.

Зокрема, у Смілянському районі землю передали Балаклеївській, Березняківській і Тернівській ОТГ.

Керівництво Держгеокадастру Черкаської області побажало головам громад плідної та ефективної роботи з розпорядження землею на благо громад.

Торік Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало 26 ОТГ 4320 ділянок загальною площею 40,5 тис. гектарів. Тож, на сьогодні загалом передано 7642 ділянки загальною площею понад 73 тисячі гектарів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *