Троє черкаських спортсменів завершили виступи на Паралімпійських Іграх у Токіо

завантаженняУчора Дарія Котик, Максим Жук та Артем Манько закінчили змагання у Токіо. Останній шанс 29 серпня мав здобути медаль у фехтуванні на візках командній чоловічій рапірі Артем Манько. Він зі збірною завершив виступи на 8 місці.

Також, в академічному веслуванні Дарія Котик та Максим Жук у складі четвірки розпашної з стерновим (змішані екіпажі) за підсумками кваліфікаційних заїздів сперечались за 7-12 місця. У підсумку закінчили виступи на 9 місці.

Ще один спортсмен Максим Коваль матиме шанс поборотись за медаль 31 серпня. Він виступатиме у фіналі зі штовхання ядра, F20.

Нагадаємо, для Черкаської області першу медаль у особистій перші фехтуванні на візках виборов Артем Манько. Також срібну нагороду здобув Роман Данилюк у штовханні ядра, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.