Третє пленарне засідання сесії міської ради не відбулося

Заплановане на 6 травня, 3-е пленарне засідання 122-ї сесії міської ради не відбулося. На засіданні планувалося розглянути 51  земельне питання. У залі був присутній 31 депутат, але зареєструвалися лише 14, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Депутат Ольга Дериземля з трибуни озвучила звернення від 19 депутатів з пропозицією внести до порядку денного питання внесення змін до бюджету міської ради та кадрове питання – ухвалення рішення щодо звільнення колишнього секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.

Секретар ради Віктор Федоренко озвучив, що потреби внесення бюджетного питання на розгляд сесії немає у зв’язку з тим, що зарплата медичним працівникам вже виплачена. Віктор Федоренко запропонував розглянути лише земельні питання, наступного дня провести засідання профільної бюджетної комісії. 

Також було зазначено, що розгляд кадрового питання не потрібен у зв’язку із звільненням Костянтина Синьогуба 03.04.2020 відповідно до законодавства та рішення суду.

Депутати Юрій Кредзинський та Роман Хоменко, посилаючись на пункт “д” ч.5 ст. 43 Регламенту роботи міської ради вимагали продовження роботи сесії із включенням запропонованих питань.

Міський голова Олексій Цибко та секретар міської ради Віктор Федоренко зазначили, що це є порушенням Регламенту роботи міської ради  і на підставі ч. 3, 4. ст 41 пропонували розглянути лише заплановані земельні питання.

У зв’язку із відсутністю зареєстрованого кворуму депутатів, проведення пленарного засідання перенесено.  

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *