Тренер зі Сміли отримав найвище звання у спорті

image-0-02-05-5ba844abf14f1e538dbfcd1ac0ca26a7d53754acae6cdeb4534009b38f8d2f52-VУ місті Даугавпілс, Латвія, кращих хортингістів зібрав чемпіонат cвіту серед юнаків та дівчат, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок. Поборотися за першість приїхали і спортсмени зі Сміли. Окрім надзвичайно вдалих виступів, що підтверджує 8 медалей світового ґатунку, 7 з яких – “золото”, 1 – “срібло”, сміляни на чемпіонаті виконали нормативи та отримали нові спортивні звання.

Тренер спортивного клубу «PRIDE» Анатолій Левченко став «Заслуженим майстром спорту України». Це звання дається пожиттєво і є найвищою сходинкою у спорті. Його присвоюють лише двократним чемпіонам світу або триразовим призерам світових змагань. Перемігши у всіх 4 поєдинках Анатолій Левченко довів своє чемпіонство та те, що гідний найвищого спортивного звання.  Досягати вершин вчаться у свого наставника і юні хортингісти. Олег Яцина та Вадим Письменний здобули звання «Кандидат у майстри спорту з хортингу».