Товарооборот торгівлі в Черкаській області з початку року склав майже 13,5 мільярда гривень

промТоварооборот підприємств оптової торгівлі у Черкаській області за перший квартал цього року збільшився на 41,7% і становив 13435,7 млн.грн. Переважна більшість реалізованих товарів – непродовольчі (93,8%). Їх продали в області на загальну суму 12597,2 млн.грн, що на 41,9% більше порівняно аналогічним періодом минулого року.

Про це інформують у головному управлінні статистики у Черкаській області.

Серед непродовольчих товарів найбільше було реалізовано добрив та агрохімічної продукції, кукурудзи, насіння і плодів олійних культур, газойлів.

На Черкащині стали більше купувати шини для транспортних засобів, основних металів: заліза, чавуну, сталі і феросплавів. Також зріс продаж пшениці, газойлів, кормів готових для тварин.

Водночас зменшився обсяг оптового продажу кукурудзи, ячменю, пропану і бутану скраплених.

Продовольчих товарів, а це лише 6,2% від оптового товарообороту підприємства області реалізували на загальну суму на 838,5 млн.грн, що на 38,6% більше ніж у січні–березні 2018р.

Найбільше на Черкащині купували м’ясо та м’ясні продукти, дистильовані алкогольні напої, молочні продукти, фрукти та овочі, а також кондитерські вироби.

Разом з тим, зменшились обсяги оптового продажу олії та харчових жирів, пива, борошна.

Із загального обсягу оптового товарообороту протягом трьох місяців цього року реалізовано іншим підприємствам оптової торгівлі для подальшого перепродажу 20,6% усіх товарів.

За січень–березень 2019р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 4384,5 млн.грн. У загальних обсягах запасів непродовольчі товари склали 85,3%, решта – продовольчі товари.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *