ТОВ «СмілаЕнергоінвест» не має лімітів споживання газу на січень?

У січні-грудні 2015 року підприємствами теплоенергетики Черкаської області було спожито 190,8 мільйонів кубів природнього газу на загальну суму 518,6 млн грн. Проведено оплату на 416,1 млн грн.

Про це на вранішній нараді в ОДА повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Черкаської облдержадміністрації Андрій Липкань.

Рівень розрахунків підприємств теплоенергетики станом на 12 січня цього року становить 80%. Загальна заборгованість підприємств теплоенергетики області перед теплопостачальними компаніями НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Черкасигаз» з урахуванням минулих періодів складає 211,8 млн грн. у тому числі, борг 2015 року складає 102,5 млн. грн.

– Щодо лімітів на споживання природнього газу. Підприємства комунальної теплоенергетики області мають підтверджені планові обсяги споживання природнього газу на січень 2016 року. Крім двох підприємств – це ТОВ «СмілаЕнергоінвест» та Чорнобаївський КТП. Загалом по області використання газу не перевищує виділених теплогенерючим підприємствам обсягів. Загальний ліміт встановлений 22,8 мільйонів, станом на 13 січня спожито 12,8 мільйонів гривень, – зазначив Андрій Липкань.

Він також звернув увагу керівників районів і міст на низький рівень забезпеченості побудинковими приладами обліку тепла.

Заступник голови ОДА Юрій Сас зауважив, що заборгованість області за газ формується, в основному, завдяки двом теплогенеруючим підприємствам – у Смілі (2 підприємства) і Умані (1 підприємство).

– Якби не ці заборгованість, то ми були б в числі найкращих областей, – зазначив Юрій Сас.

Голова ОДА Юрій Ткаченко викликав по селекторному зв’язку представників смілянської влади, проте ситуацію, пов’язану з заборгованістю на «Сміла Енергоінвест», ніхто роз’яснити йому не зумів. Заступник міського голови Сміли (самого мера на нараді не було) пояснив, що ситуацією не володіє, та пообіцяв вивчити її…
Джерело: Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *