ТОРівці продовжують виявляти осіб із, ймовірно, наркотичними речовинами

29 липня близько 14-ї години, патрулюючи на вулиці 30-річчя Перемоги у Черкасах, патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили громадянина, який побачивши поліцейських, підозріло себе поводив та різко змінив напрямок руху.

Наблизившись до громадянина, інспектори помітили, як останній викинув згорток. Оглянувши місце події патрульні виявили 2 пакетики із, ймовірно, наркотичними речовинами.

Інший випадок стався на вулиці 30-річчя Перемоги, десятьма хвилинами пізніше. Патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який побачивши поліцейських, підозріло себе поводив та намагався уникнути зустрічі.

Під час того, як патрульні наближались до громадянина, останній викинув невідомий пакунок на землю. Оглянувши місце події патрульні виявили 1 пакетик із, ймовірно, наркотичною речовиною.
Ще один випадок стався на вулиці Грушевського. Охоронці порядку помітили громадянина, який розпивав алкогольні напої. Чоловік побачивши патрульних почав нервувати та підозріло себе поводити.

Поспілкувавшись із містянином інспектори встановили, що останній раніше вже був причетний до зберігання наркотичних речовин. Також чоловік повідомив інспекторам, що має із собою 4 пакетики із, ймовірно, наркотичними речовинами.

В усіх випадках на місце події патрульні роти ТОР викликали слідчо-оперативну групу. Знайдені речовини були вилучені та направлені на експертизу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.