Торік в Черкаській області виявили понад 180 нелегальних мігрантів

В Управлінні ДМС у Черкаській області на колегії підсумували результати діяльності за минулий рік. Учасники колегії обговорили напрацювання по основних напрямах роботи служби  та окремі проблемні питання.

Як зазначили на зустрічі, за 2022 рік на Черкащині оформлено майже 86 тисяч паспортів громадян України для виїзду за кордон та понад 43 тисячі ID-карток.

Торік було оформлено та видано 275 посвідок на постійне проживання, 558 посвідок на тимчасове проживання в Україні та 214 дозволів на імміграцію в Україну. 8 особам надано статус особи без громадянства. Зазначимо, що на Черкащині постійно проживає понад 9 тисяч іноземців, майже 2 тисячі проживають тимчасово.

Минулого року в області виявлено 182 нелегальних мігранти. До відповідальності за порушення міграційних правил притягнуто 359 осіб, яких оштрафували майже на 700 тис. грн.

Примітно, що кількість наданих адміністративних послуг торік збільшилася на 25%, порівняно з 2021 роком. Це насамперед пов’язано зі збільшенням чисельності жителів області. Адже понад 150 тисяч вимушених переселенців прибули на Черкащину. Багато з них потребували відновлення втрачених документів, зокрема паспорта громадянина України. Всі мали змогу оформити необхідні біометричні документи у підрозділах УДМС у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.