Торік податківці Черкащини перевірили понад тисячу ризикових підприємців

У ГУ ДПС у Черкаській області повідомляють, що торік підрозділами вжито комплекс заходів із детінізації економіки шляхом охоплення контрольно-перевірочними заходами 1183 ризикових суб’єктів господарювання. За результатами проведених перевірок, встановили порушення податкового законодавства та донарахували до бюджету 173,9 млн грн грошових зобов’язань. Надійшло до бюджету за актами перевірок 51,9 млн грн.

Зокрема, за результатами податкових повідомлень-рішень по 792 фактичних перевірках, сума узгоджених донарахованих штрафних санкцій становить 31,3 млн грн. Із зазначеної суми сплачено до бюджету 8,3 млн грн.

Одним із актуальних напрямків роботи є забезпечення проведення перевірок суб’єктів господарювання за заявами платників у зв’язку з припиненням діяльності.

Станом на 31.12.2023 проведено 111 перевірок платників податків, якими подано заяви про їх припинення (закриття), за результатами яких донараховано 30,3 млн грн податкових зобов’язань, мобілізовано до бюджету за цим напрямком роботи 7,9 млн грн. Крім того, ухвалено рішення про недоцільність проведення документальних перевірок (у зв’язку з відсутністю господарської діяльності, відсутністю (закриттям) розрахункових рахунків, відсутністю активів, інше) по 173 суб’єктах господарювання.

Робота щодо відпрацювання ризикової категорії суб’єктів господарювання в умовах обмежень щодо проведення перевірок, пов’язаних із військовим станом, продовжується.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.