У 2021 році підприємці після перевірок зареєстрували майже 300 працівників

img_8561У Будинку рад відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання законодавства в частині мінімальної зарплати та з питань легалізації її виплати.

Окрім членів міжвідомчої робочої групи, заступника начальника ГУ ДПС у Черкаській області Анатолія Мовчана, на засідання були запрошені представники суб’єктів господарювання міста, які у 2021 року платили працівникам зарплату меншу та на рівні мінімального розміру.

Керівників підприємств заслухали та надали роз’яснення щодо дотримання законодавства щодо оплати праці та правильності подання статистичних звітів.

У 2021 році члени міжвідомчої робочої групи провели обстеження 525 об’єктів міста з метою перевірки легалізації трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснення законодавства про працю.

Станом на 1 січня цього року зареєстровано 286 найманих працівників, легалізовано доходу на 1 млн 757,5 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 316,4 тис.грн., ЄСВ – 386,7 тис.грн.

Протягом звітного періоду провели 48 бесід з питань збільшення виплат заробітної плати, фонд оплати праці збільшився на 2 млн 296 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 53,3 тис.грн.

В 2022 році міжвідомча робоча група продовжить свою роботу в форматі здійснення обстежень суб’єктів господарювання міста на постійній основі з метою легалізації трудових відносин, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.