Торік на залізничних об’єктах Черкащини травмувалися понад 70 осіб

273882826_1295240924294771_2031351548086169840_nТорік понад півсотні черкащан травмувалися на залізничних коліях. Загинула одна дитина та двадцять п’ять дорослих. У більшості, до нещасних випадків привела власна необережність.

Залізниця – це об’єкт підвищеного ризику. Найчастіше нещасні випадки трапляються на коліях, коли діти та дорослі нехтують елементарними правилами безпеки. Намагаються перебігти перед потягом, що наближається. Не зважають на заборонні показання світлової та звукової сигналізації. При цьому неповнолітні нерідко слухають музику в навушниках, що позбавляє їх можливості почути звукові сигнали, які подає локомотивна бригада потягу, а також елементарно зосередитись і вчасно зреагувати на екстрену ситуацію. Також виникають нещасні випадки від ураження струмом високої напруги, коли підлітки роблять “селфі” на вагоні.

Та абсолютна більшість нещасних випадків травмування сторонніх громадян, у тому числі зі смертельним наслідком, які трапляються на залізниці, стаються в результаті порушення «Правил безпеки на залізничному транспорті Україні».

Днями Черкасах під колеса потяга потрапив 27-річний чоловік. Внаслідок події потерпілий помер на місці. Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Протягом 2021 року на залізничних коліях та транспорті в межах Черкаської області травмувалося 74 особи, з них 36 – на станціях та 38 – на перегонах, у тому числі 25 – зі смертельним наслідком. Також травмувалися і 6 дітей, з них 1, на жаль, смертельно.

Жителів Черкащини закликають неухильно дотримуватись правил поведінки на залізниці. Завжди слід пам’ятати, що залізнична колія не пробачить вам безтурботність та халатність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *