Торік на продукції легкої промисловості Черкащина заробила понад 1,5 мільярда гривень

ПромисловістьЗа даними обласного управління статистики, підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів у 2021 році реалізовано продукції на 1543,6 млн.грн (1,7% промислової продукції області).

Підприємства легкої промисловості Черкащини виробляють тканини, білизну постільну, футболки, майки, жіночі та дівчачі пальта та плащі, жакети та блейзери, костюми та комплекти, блузки, сорочки та батники, сукні, чоловіче та жіноче взуття, одяг виробничий та професійний тощо.

Постійно удосконалюючи технологію виробництва, підприємства легкої промисловості, розширюють асортимент і поліпшують якість своєї продукції. У 2021 році експорт текстильних матеріалів та виробів, взуття та головних уборів склав 14,4 млн.дол.США.

У розвиток галузі підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у 2021 році спрямували 41,7 млн.грн капітальних інвестицій (1,8% від обсягу капітальних інвестицій у
промисловості).

Загалом на підприємствах легкої промисловості в Черкаській області працює 2,3 тисяч осіб. Галузь легкої промисловості є найбільш близькою до споживачів, адже завдяки її роботі населення має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.