Торік на Черкащині з’явилося понад 900 нових робочих місць

пошук роботиПослугою компенсації єдиного соціального внеску за робітників, яких роботодавець працевлаштовує за сприяння служби зайнятості торік скористалися понад 200 роботодавців Черкаського регіону, які створили більше 900 нових робочих місць та працевлаштували на них понад 700 безробітних громадян.

Роботодавцю, який працевлаштовує на нові робочі місця безробітних громадян строком не менше, ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Компенсація виплачується протягом одного року.

Також роботодавці можуть скористатися такою послугою, якщо вони створюють нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності. Цей перелік визначений Кабінетом Міністрів України.

Торік на Черкащині найбільшу кількість робочих місць створено у галузях сільського господарства, будівництва, торгівлі, транспорту, будівництва доріг та ін. Сума відшкодування компенсації єдиного внеску роботодавцям за працевлаштованих осіб на нові робочі місця склала понад 3 мільйона гривень. Найбільше робочих місць з’явилося на Жашківщині, Катеринопільщині, Тальнівщині, Шполянщині, Канівщині та в Черкасах.

На сьогодні колишні безробітні мають постійну роботу, а роботодавцям вдалося зменшити податкове навантаження, інформують в обласноу центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *