Торік до судів Черкаської області надійшло понад 80 тисяч справ

Голова Черкаського апеляційного суду Юрій Сіренко під час наради щодо підбиття підсумків роботи місцевих загальних судів області у 2023 році проінформував, що торік на розгляд судів надійшло понад 80 тисяч справ і матеріалів.

Серед справ та матеріалів, які надійшли до місцевих загальних судів Черкаської області у 2023 році найбільшу питому вагу займають справи про адміністративні правопорушення – 35,8%.

У звітному періоді у розрахунку на одного суддю місцевого загального суду області в провадженні перебувало – 935 справ та матеріалів.

Структурний аналіз результатів розгляду основних категорій справ місцевими загальними судами Черкаської області протягом 2023 року характеризує усталену тенденцією щодо питомої ваги розглянутих справ за категоріями. Загальний відсоток розляду справ у звітному періоді дорівнює 97,4%, з них 27,9% – кримінальне судочинство, 0,7% – адміністративне судочинство, 34,5% – цивільне судочинство та 36,7% – адміністративні правопорушення.

Начальник ТУ ДСА України у Черкаській області Віталій Безрученко та начальник Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області Анатолій Харенко висвітлили результати діяльності та ключові проблеми, з якими стикаються у своїй роботі.

Крім того, судді озвучили низку проблемних питань, які виникли в місцевих судах. Насамперед це стосується ситуації щодо дефіциту кадрів, надмірного навантаження на суддів та фінансово-матеріального забезпечення для належного функціонування судів.

За інформацією Черкаського апеляційного суду

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.