Торік черкаські рибоохоронці викрили майже 2700 порушень правил рибальства

У Черкаському рибоохоронному патрулі підбили підсумки рибоохоронної роботи за 2022 рік. Так, за звітний період державні інспектори рибоохоронного патруля провели 1 287 рибоохоронних рейдів та викрили 2 674 правопорушень.

З них 1 122 порушення правил рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 248 грубих порушень правил рибальства, 52 протоколи за незаконну реалізацію водних біоресурсів та 2 – за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Крім цього, складено 1 250 безгосподарських актів на виявлені заборонені знаряддя лову, власників яких не вдалося встановити.

Протягом минулого року у порушників вилучено 7 835 кг водних біоресурсів, в тому числі, на ринках області – 4 233 кг. Конфісковано 319 од. заборонених знарядь лову.

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 6 195 820 грн. До судів передано 251 протоколів для притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності та 44 матеріали – для притягнення до кримінальної відповідальності.

Окрім того, черкаський патруль проводив не лише рибоохоронні рейди, а й кампанію зариблення Кременчуцького водосховища. За кошти користувачів водних біоресурсів було вселено майже 17 тон зарибку, а це понад 67 тисяч екземплярів товстолоба, коропа та білого амура.

Зробили охоронці рибного господарства свій внесок і на підтримку українських заихсників. Рибпатрулі передавали вилучені сітки для плетіння маскувальних засобів захисникам та гуманітарну допомогу мирному населенню з територій, де велися бойові дії.

Працівники патруля волонтерили та приймали в своїх оселях людей, які через війну вимушено залишили свої домівки.

Є серез працівників рибохорони і ті, хто добровільно вирішив стати на захист Батьківщини і нині бережуть не рибні запаси, а наші життя.

Рибохоронці продовжують виконувати свою роботу та вкотре закликають рибалок дотримуватися природоохоронного законодавства, не порушувати правил рибальства і рибалити відповідально.

Громадян, які стали свідками порушень правил рибальства чи порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, просимо невідкладно повідомляти за телефонами «гарячої лінії»: 0472 31 02 76 та 063 896 65 93.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.