«То в жар, то в холод»: якої погоди чекати на Черкащині цього тижня

погодаЗ 29 січня температурний фон вище норми на 7-9º та відповідає другій половині березня. Сніг продовжує танути, на сьогодні висота – 1-10 см, грунт талий. Малі річки та верхня частина Кременчуцького водосховища майже очистилися від льоду. Значного підвищення рівнів води поки що не відмічається, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Відсутність стійкого осередку холоду, який звичайно буває на сході, дає змогу сподіватися, що справжня зима вже не повернеться, хоча ймовірні «хвилі холоду». Як і характерно для ранніх весен, «поступовість» весняного наступу переважатиме і надалі.

Погода поточного тижня відзначиться чергування тепла та холоду на фоні незначних опадів. Сонячним обіцяє бути лише початок тижня, тож про 9-11º тепла, які були вчора 17 лютого, можна лише мріяти. Вже сьогодні вночі температура знизиться до 2-7º морозу. 

Найхолодніша погода очікується 22-23 лютого, морози вночі сягатимуть -4..-9º, вдень -2..-5º. В решту днів температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-5º тепла. Опади у вигляді мокрого снігу та снігу чекаємо 21-22.02. Не забуваємо про ожеледицю на дорогах.

В очікування справжньої весни, а поки що без зимового одягу не обійтися.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *