Тісна співпраця з виробництвом – запорука успіху

БезымянныйВикладачі Смілянського коледжу харчових технологій Глухова Н.В. і Васюра П.А. провели екскурсію на сучасне цукрове підприємство, яке є структурним підрозділом агрохолдингу «Сігнет», що розташоване в с.Андрушки Попільнянського району Житомирської області.

Метою поїздки було проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11 класів місцевих шкіл. Ініціатором поїздки виступила адміністрація підприємства «Сігнет».

З 2016 року на підприємстві впроваджений соціальний проект «Свідомий вибір», покликаний сприяти усвідомленому вибору майбутньої професії випускниками шкіл, допомога школярам краще зорієнтуватись у світі сучасних професій. Основним завданням на підприємства  є залучення до співпраці ще й фахових навчальних закладів, які б зорієнтували майбутніх випускників шкіл у питаннях усвідомленого вибору професії.

На заході були запрошені учні 19 шкіл з чотирьох районів Вінницької та Житомирської областей.  Профорієнтаційні лекції “Свідомий вибір” прослухали 237 школярів випускних класів. Перебуваючи з візитом на виробництві нам пощастило поспілкуватися зі школярами, що приїхали з екскурсією на підприємство, а також відвідати місцевий ліцей де зустрілись з учнями 9-11 класів і  запросили їх вступати до Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.

Участь у таких профорієнтаційних заходах зайвий раз доводить, що лише тісна співпраця між виробництвом і навчальним закладом є запорукою подолання нестачі кваліфікованих кадрів.

Прес-центр СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *