Тетяну Калиновську обрали головою обласної організації Національної спілки журналістів України

ajnjЯк інформує відповідальний секретар ЧОО НСЖУ Ірина Хроменко, 1 грудня, в Черкасах відбулася ХХ позачергова виборча конференція Черкаської обласної організації НСЖУ, у порядок дений якої було внесено питання обрання голови правління ЧОО НСЖУ та питання реорганізації обласної організації Спілки.

До цього головою Черкаського осередку НСЖУ був Сергій Томіленко, який навесні 2017 року очолив Національну спілку журналістів України (НСЖУ). У конференції взяв участь 41 делегат.
За словами Сергія Томіленка, НСЖУ є якраз однією з тих об’єднань, яка бореться за права журналістів.
– У наших лавах 19 тисяч членів, але це добровільне об’єднання журналістів. Ми не державна чи відомча структура. Тож ті завдання які нами ставляться, вони надходять не від влади, а ставляться самими журналістами! Ключовим завданням ми ставимо захист прав журналістів: їх фізична безпека і боротьба з системною безкарністю за злочини проти них. Ми розбудовуємо широке партнерство з міжнародними організаціями, зокрема, нас підтримує міжнародна федерація журналістів, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ. Сьогодні ми намагаємося показати в рамках нашої професійної спільноти, що слід допомагати кожному з постраждалих журналістів, а не обмежуватися деклараціями.
Головою правління Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України обрали головного редактора «Черкаського краю» Тетяну Калиновську. За неї відкритим голосуванням проголосував 41 делегат. У своїй промові Тетяна Калиновська наголосила на необхідності відстоювати зараз, як ніколи, права журналістів, бо рівень журналістської безпеки нині в країні викликає занепокоєння. В цілому нова очільниця пообіцяла більше уваги приділяти роз’яснювальній роботі щодо реформування комунальних ЗМІ. Також на конференції оновили склад правління та розглянули питання про початок процедури реорганізації ЧОО НСЖУ з Громадської організації в творчу спілку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *