Тернівській школі, знаменитій своїми музеями, виповнилося 157 років

Школа – це не лише колиска знань, путівка у життя, це – значний зріз розвитку і становлення відповідної територіальної громади. Коридорами і класними кімнатами Тернівської школи пройшло понад шість поколінь тернівчан, цьогорічний випуск шкільних орлят вже сто п’ятдесят сьомий. Про це інформує сайт Смілянської районної ради.

Постійно утримуючи лідерські позиції в районі, школа пройшла шлях від двокласної церковно-приходської до сучасної з інформаційно-технологічним профілем, де працюють факультативи з математики, музики, інформатики, курси за вибором «Рівний рівному», проводяться додаткові заняття з української мови, математики, біології та англійської мови.

Учнівсько-педагогічний колектив трепетно зберігає пам’ять про випускників. До складу музейного комплексу входять 5 музеїв: краєзнавчий, історії освіти, Бойової Слави, музей воїнів-інтернаціоналістів Смілянщини та музей козацтва. На фасаді встановлено пам’ятні дошки трьом випускникам, які віддали життя за мир в Україні під час антитерористичної операції у східних областях.

Усе це – результат копіткої праці над проблемою «Втілення козацької педагогіки в навчально-виховний процес сільської школи з певним корективом на сьогодні і завтра, на сучасне і майбутнє української нації». Створено виховну систему «Бути людиною – бути лицарем», запроваджено самоврядування, діє дитяча організація ГАРТ «Терен». Наразі школа є опорним навчальним закладом з військово-патріотичного виховання в Черкаській області.

Сьогодні підтримує знатні шкільні традиції її очільник, депутат районної ради Анатолій Шулежко – вчитель-методист, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Від депутатського корпусу щиро вітав керівника і колектив голова районної ради Володимир Грошев, до нього доєднались керівники райдержадміністрації, сільський голова Ірина Борисенко.

Звучало багато теплих слів і побажань. Гості свята зазначили, нехай ще не одне століття не заростає, а лише шириться стежина до Тернівського храму Знань, нехай зростають у його стінах нові вчені, агрономи і художники, педагоги і історики, програмісти і інтелектуали – люди з великої літери, патріоти і розбудовники Батьківщини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.