Тернівські медики отримали новий автомобіль від Товариства Червоного Хреста

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тернівської сільської ради на початку квітня отримав допомогу від Канадського Червоного хреста у вигляді автомобіля мобільної бригади.

Головний лікар Проценко Тетяна Григорівна висловила слова подяки за наданий транспорт у рамках співпраці, засобами якого, вже було здійснено виїзд лікарів до жителів с. Пастирське. Тепер, у рамках тісної співпраці з Ротмістрівська СТГ регулярно здійснюватимуться виїзди до сіл та селищ Ротмістрівської сільської територіальної громади згідно з графіком.

Медична автівка укомплектована необхідними медикаментами та обладнанням. Мобільна медична бригада надаватиме допомогу жителям віддалених населених пунктів і внутрішньо переміщеним особам. До складу мобільної медичної бригади входить сімейний лікар, медична сестра, а також водій. Перші виїзди бригада вже здійснила успішно та отримала позитивні відгуки.

«Щиро віримо, що співпраця Ротмістрівської сільської ради та Центр первинної медико-санітарної допомоги дозволить реалізувати надання якісних медичних послуг і пенсіонерам, і жителям віддалених сіл, які не мають можливості дістатися до лікарні. Для того і працюємо» – прокоментував благодійний проєкт сільський голова Володимир Ховайба

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.