Тепла погода ще затримається на Черкащині

Повернення тепла є досить актуальним для цьогорічної осені. Адже, посівна кампанія виявилася більш пізньою, а рослинам для нормального розвитку, тепла лише подекуди вистачило для появи сходів.

Як повідомили в обласному гідрометцентрі, із четверга, до керування приступить західний АНТИЦИКЛОН, тому дощі припиняться. Температурний фон суттєво не зміниться і перевищуватиме кліматичну норму на 4-6º.

Аномальне тепло ДОЗВОЛИТЬ зекономити енергоносії для опалення приміщень, сприятиме завершенню збирання врожаю пізніх культур та продовжить період активної вегетації озимини.

Також, метеорологи зазначають, в умовах зменшення світлового дня, дощової і похмурої погоди, треба бути особливо уважними та обережними на шляхах. Дослідження показують, що відстань, на якій водій може розпізнати об’єкт або транспортний засіб вночі зменшується вдвічі порівняно з днем, а час реакції водія збільшується приблизно вдвічі. Водій може помітити пішохода на дорозі в темному одязі на відстані не більше 65-70 м при ввімкненому ближньому світлі фар і 100-120 м при ввімкненому дальньому світлі фар.

Час міняти літні АВТОШИНИ на зимові ще не настав, адже щонайменше до кінця жовтня середньодобова температура в області прогнозується 10-11º тепла.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.