Телеведучий Олексій Юрін завітав до Сміли з виставою

DSC_0344_измен.размер До Сміли приїхали із літературною виставою та презентацією збірки віршів Олексія Юріна «Агія» гості із Черкас. Присутніх в читальній залі центральної бібліотеки імені Олени Журливої, де відбулася зустріч, вітав Олексій Юрін, поет і телеведучий однієї з програм телеканалу «Вікка». Разом із актором Черкаського музичного-драматичного театру імені Тараса Шевченка Олегом Телятником та під майстерний музичний супровід Валерія Сліпніка вони театралізували поетичні твори Олексія Юріна. Усі декламовані вірші можна прочитати у збірці «Агія». На рахунку творчої компанії це вже 10 виступ і саме ювілейний провели у Смілі. Оригінально, з особливим шармом та хорошою акторською грою комічні сценки переплелися з віршами. Протягом заходу Олексій Юрін разом з Олегом Телятником під музичний супровід декламували вірші зі збірки. Найбільше містян розчулив вірш “Я вірю, ми переможемо”, адже він вже став хітом, коли діти-біженці зі Луганська, Слов’янська, Донецька, Горлівки та Криму прочитали його на камеру. Олексій Юрін пише про все, що западає душу – від жартівливих, гумористичних творів до піднесених віршів, які торкаються актуальних нині тем – любові, патріотизму, піднесення та боротьби.

Виступ гостей із області смілян оцінили гучними оплесками та щасливими посмішками. Наприкінці вечора поет подякував кожному хто завітав на творчий вечір.

DSC_0392_измен.размер DSC_0382_измен.размер DSC_0380_измен.размерDSC_0369_измен.размер DSC_0367_измен.размер DSC_0366_измен.размерDSC_0358_измен.размер DSC_0352_измен.размер DSC_0344_измен.размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *