Технічно готові: стало відомо, чому у Смілі затримують початок опалювального сезону

yzobrazhenye_viber_2021-10-07_10-48-54-748Міський голова повідомив, що нині всі котельні Сміли готові до запуску. Щодня міська влада веде переговори з «Нафтогаз Трейдинг» щодо вирішення економічної сторони питання – укладання додаткових угод по затвердженню тарифів для населення та бюджетних установ міста.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

– Ми будемо діяти згідно підписаного меморандуму із Президентом України про не підняття тарифів на тепло для населення. Найближчим часом плануються пусконалагоджувальні роботи по запуску котельні у лікарні. Технічно, ми готові запустити котельні хоч і сьогодні, але це буде економічно не обґрунтоване використання коштів бюджетних установ, – зазначив міський голова.

Керівництво міста чекає підписання додаткових угод і одразу рішення про тарифи та про початок опалювального сезону буде винесено на засідання виконавчого комітету міської ради.

Методика розрахунку даного тарифу передбачає попередження споживачів, в тому числі у квитанціях, про зміну в тарифі на тепло.

Крім того, в меморандумі є ще дві статті, які передбачають субвенцію з державного бюджету неспроможним громадам.

Міський голова зазначив, що тариф для населення залишиться на рівні минулого року, а різницю в тарифах для населення відшкодує держава.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *