Талант смілянської майстрині, що вражає

роговикТериторіальний центр соціального обслуговування запросив на виставку робіт Любові Роговик. Талант і фантазія майстрині вражають. На шедевр вона вміє перетворити будь-що – баночки, пляшечки, чашечки, таці та інші речі щоденного вжитку. Працює Любов Аркадіївна в різних техніках – тут і декупаж, і плетиво зі стрічок, і картини з кісток риби та багато іншого. Виготовляє майстриня все, що лягає на душу. Хвилю натхнення і настрою підхопили у клубі відпочинку та творчій світлиці. Влаштували свято, щедро розсипали заслужені компліменти словами і піснями. Віктор Грицик, Антон Федоренко, Віра Бакуменко, Ніна Роговик, Лідія Іщук та акомпаніатор Едуард Захарченко просто-таки засівали куплетами.
Винуватиця події Любов Роговик щиро дякувала колективу територіального центру соціального обслуговування, своїм однодумцям та шанувальникам за те, що цінують, захоплюються і підтримують творчий запал і талант.
Відвідувачам запропонували подивитися ще й інші виставки. Їх авторами є постійні відвідувачі центру, які займаються тут різними видами рукоділля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *