Ситуація в Черкаській області залишається контрольованою

ТабурецьСитуація на Черкащині станом на 18 березня контрольована. Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Напередодні на території області виявлено авіабомбу. Групою піротехнічних робіт і підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення її вилучено для подальшого знищення.

Уся критична інфраструктура області натепер працює. Медичні заклади забезпечені всім необхідним.

Надалі налагоджуємо нові логістичні ланцюги постачання продовольства на Черкащину. Це ж стосується і аптек. Ажіотаж довкола інсуліну йде на спад. Перелік аптек області, де він є в наявності: https://www.facebook.com/ck.dls.gov.ua/posts/155919733489626.

За інформацією Держлікслужби області, наступного тижня очікується збільшення постачання лікарських засобів тиреоїдної групи (для лікування захворювань щитовидної залози).

Черкащина продовжує бути транзитною областю для жителів регіонів, де зараз тривають бої. Щодня на Черкащині надають тимчасовий прихисток для кількох тисяч людей. Для зручності вже відкрили два пункти інформування внутрішньо переміщених осіб у Черкасах і Смілі. Також на під’їздах до Умані (по М-12) діють три пункти обігріву.

Евакуаційні потяги зі Сміли до Львова, що курсували по непарних числах, тепер ходитимуть лише за заявками (попит знизився). 20 березня буде додатковий потяг із Черкас до Львова. Тел. для реєстрації: 063 736 83 19, 063 060 51 82.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.