Ситуація щодо евакуації населення у Черкаському районі

274183805_1894524784269052_7093257557459276237_nЯк інформує голова Черкаської РДА Валерія Бандурко, завершилвся нарада із керівниками силових структур. Розглянули ряд питань щодо безпекової ситуації в Черкаському районі, триває організація роботи блок-постів та здійснення патрулювання територій, а також евакуація громадян та роз‘яснювальна робота серед населення щодо необхідності евакуації.

Білозірська громада: з району Броду виїхало 100 чоловік власним транспортом до родичів.

У селі Ірдинь Білозірської громади силами поліції та керівництва громади проводиться роз‘яснювальна робота з громадянами, які відмовляються їхати, умовляють людей евакуюватися. 8 патрульних груп (30 чоловік) пояснюють про необхідність термінової евакуації.

Руська поляна – виїхало 500 осіб на власному авто до родичів та на інші території.

Дубіївка – 300 чоловік евакуювалися власними транспортними засобами до родичів. 1 автобус – 20 чоловік евакуювалися в Корсунь-Шевченківську громаду, де їх зустріли та розмістили. До відправлення готується другий автобус.

Всі інші громади у радіусі 20 км збирають людей. Три автобуси з обіду були направлені в м.Смілу для евакуації на територію Кам‘янської громади, бажаючих евакуюватися не було.

– Постійно тримаємо зв‘язок з Черкаським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Спільно з головами громад координуємо, а перевізники організовують, перевезення мобілізованих у визначені місця дислокації, зазначала Валерія Бандурко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *