Ситуація на Черкащині. Інформація голови Черкаської РДА Валерії Бандурко

важлива інформаціяЗбройні Сили України мужньо відбивають атаки та блискуче виконують свої завдання, знищуючи плани ворога.

Зараз противник деморалізований та дезорганізований. Наші війська достойно тримають оборону. На цей час ситуація в Черкаському районі спокійна. Про це інформує голова Черкаської РДА Валерія Бандурко.

Для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також ускладнення пересування російських окупаційних військ на території району формуються блок-пости та добровольчі батальйони.

Проводиться демонтаж дорожніх знаків та розміщення гасел, які підвищують почуття патріотизму, бойового духу і висловлюють вдячність Збройним Силам України.

Усіх громадян закликають долучитися до розміщення державної символіки скрізь, де є така можливість. На будинках, спорудах, закладах освіти, охорони здоров’я, у приватному секторі, тобто встановлюємо Державний Прапор України, українізуємо по максимуму наші населені пункти.

Щодо комендантської години: з 20.00 до 6 ранку. У цей час заборонено пересуватися на вулицях та в інших громадських місцях.

Оформити перепустки для переміщення у часи комендантської години можна в Черкаській райдержадміністрації.

Детальніша інформація тут https://www.facebook.com/100067895631190/posts/280028180937034/?d=n

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *