Систему електромереж та обладнання, які належать Смілянській міській раді, незаконно продали

прокуратура іконкаКорсунь-Шевченківський відділ Смілянської прокуратури вживає заходи щодо витребування комунального майна на суму більше 2 мільйонів гривень.

Встановлено, що арбітражний керуючий одного з державних підприємств, використовуючи копію підробленого документа, незаконно включив до переліку ліквідаційної маси підприємства систему електричних мереж та обладнання вартістю понад 2 мільйони гривень, які належать Смілянській міській раді та повинні були обслуговувати житлово-комунальну сферу міста.

В подальшому, система електричних мереж та обладнання були продані приватному товариству у складі цілісного майнового комплексу державного підприємства.

Враховуючи це, Смілянською прокуратурою скеровано до суду Черкаської області позовну заяву про витребування комунального майна на користь міської ради.

Необхідно зазначити, що за вчинення вказаних протиправних дій, відносно арбітражного керуючого раніше було скеровано до суду обвинувальний акт за ч.3 ст.365-2 КК України, на даний час судовий розгляд триває, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *