Синоптики: на Смілянщині ще кілька днів дощитиме

UZyzqc7oqsiPz7Ew37zUPJ5sНарешті Смілянщина дочекалася довгоочікуваних дощів! Вдень 6 червня в районі пройшли невеликі, але такі важливі опади. До цього атмосферні фронти циклонів оминали Смілянщину по більш північних траєкторіях. З 28 травня опадів по території району не було. Дефіцит опадів утримується, як з початку весни(33 % від норми), так і з початку року(45 % від норми). Ситуація із зволоженням ґрунту погіршується. Станом на 06.06 верхній (10-12 см) шар ґрунту в районі слабко зволожений. Мінімальна відносна вологість повітря на початку червня у денні години знижувалася до критичної для рослинності і становила 24-27%, спостерігалися суховії.
Як повідомляє метеостанція Сміли завтра – 7 червня – на Смілянщині ще утримається антициклональний характер погоди. Тому, переважатиме спекотна, без істотних опадів погода.
У четвер внаслідок проходження атмосферних фронтів північного циклону, у нашому краї очікуються короткочасні дощі у супроводі гроз, граду та місцями шквалистого посилення вітру до 15-20 м/с. Температурний фон знизиться: вночі 14-19º, вдень 18-23º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *