Святий Миколай завітав до вихованців Смілянської спеціальної школи

131888513_1186861665049015_9030116748294162945_oЦьогоріч пандемія COVID-19 внесла свої корективи до святкування. Враховуючи всі карантинні обмеження, поліцейським охорони вдалося передати діткам відчуття свята та подарунки від Святого Миколая.

Не перший рік правоохоронці Управління поліції охорони в Черкаській області опікуються підшефним закладом — школою-інтернатом у Смілі. І кожного разу ці зустрічі особливі, наповнені теплом, добротою та посмішками.

Діти з великою радістю та вірою в диво чекали одне з найсвітліших свят — День Святого Миколая, прикрасивши всю школу новорічним декором. Не обійшлося без подарунків дітлахам школи-інтернату. Учні давно мріяли про переносну колонку для проведення урочистих та святкових заходів, яку можна було б без проблем виносити на подвір’я чи в будь-яке інше потрібне місце.

Також сюрприз чекав і на гостей — діти дарували новорічні іграшки — симпатичні бички — символ 2021 року, створені власноруч, які тепер прикрашають ялинку у вестибюлі Управління поліції охорони, інформують в управлінні поліції охорони в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *