Свято юності у Смілянському коледжі харчових технологій

DSC_2884Літнього сонячного дня Смілянський коледж харчових технологій Національного університету харчових технологій традиційно гостинно зустрічає своїх випускників.На урочисте свято до рідного навчального закладу завітали сотні випускників, знайшовши час та можливість зустрітися з однокурсниками, ветеранами коледжу та сучасною плеядою викладачів.

Радісна, піднесена, хвилююча атмосфера вирувала біля входу в коледж. Випускники, які 5, 10, 15, ….. 55 і більше років тому закінчили наш навчальний заклад, відвідали оновлені зали музею історії коледжу та музею засновника графа О.О.Бобринського, аудиторії та  навчальні лабораторії, зробили колективні фото на згадку.

Особливо приємно було зустрічати найстарших випускників – технологів 1961року випуску та випускників 1968-1978 років.

Зустрічали своїх випускників та згадували незабутні роки навчання і дозвілля класні керівники: Чужинова Тетяна Петрівна, Бондаренко Григорій Олексійович, Тищенко Світлана Миколаївна, Чорна Жанна Леонідівна, Волощук Алла Миколаївна, Демченко Олена Михайлівна, Береговенко Віктор Іванович, Решетняк Валентин Федорович.

Завітали до коледжу і ветерани педагогічної праці Борщ Валентина Михайлівна, Погорілий Ілля Іванович, Молодцова Наталія Василівна, яких з особливим теплом вітали їх вихованці.

Випускників привітав директор коледжу Олександр Хоменко; традиційну «перекличку» провела його заступник з навчально-виховної роботи Олена Кикоть; Жанна Чорна від імені викладачів коледжу подякувала випускникам, які завітали на зустріч, за відданість рідній Alma mater.

Щира вдячність та доземний уклін за знання та виховання, цікаву та насичену юність пролунали з вуст випускників 1978 року Кабашнюка Миколи Васильовича, Зайцевої Лідії Олександрівни, Саранчі Віри Миколаївни; випускниці 1983 року Шохи Ольги Миколаївни та випускника 1993 року Мамаєнка Сергія. Особливо приємним було привітання випускниці групи технологів 1968 року Олєйнік (Токар) Анастасії Юхимівни, доктора сільськогосподарських наук, професора, автора та співавтора більше 100 наукових праць, яка подарувала  бібліотеці коледжу підручник з технології харчового виробництва. Гості з теплотою згадували студентські роки, своїх викладачів, ділилися своїми звершеннями та досягненнями на виробництві та в родинному житті.

Під бурхливі оплески присутніх привітала обдарована студентська молодь коледжу: юнацька група Народного аматорського колективу «Сріблянка» та солісти вокальної студії «Шанс». Особливо вразили та зачарували талановитим співом брати Іван, Родіон та Дмитро Теліженки.

Ніщо не в силах зупинити час. Та сьогодні відбувалося диво: випускники не тільки зупинили час, але й повернули його назад, в ті найщасливіші роки, коли юність набирала сили, набувала знань і досвіду, будуючи плани на майбутнє…

Прес-центр СКХТ

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *