Свято талантів у Смілянському коледжі харчових технологій

DSC_3832З метою виховання студентської  молоді на кращих зразках національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, виявлення та підтримки талантів і обдарувань 21 квітня  у актовій залі коледжу відбулося щорічне свято «Студентська весна» –  звітний концерт юних талантів  – солістів вокальної студії «Шанс».

Про це інформує прес-центр коледжу харчових технологій.

Із задоволенням була прийнята присутніми вся концертна програма, сценарій якої було розроблено студентом групи МД15 Владиславом Чирвою, який виконував і авторські пісні.   

Високим рівнем творчої майстерності відзначилися  виконавці, які лише перший рік навчаються у коледжі та займаються у студії «Шанс»: Олена Олещенко – гр. ВХК17, Влада Величко  – гр. МД17, Ірина Горобець – гр. ОРГ17, Георгій Чігінцев – гр. ПСК17. Незабутнім був і виступ нашої танцювальної зіркової пари Романа Шпильового та Аліни Симеренко – гр. ОКС17.

Багато позитивних емоцій подарували студенти Анастасія Зубкова – гр. МД16, Назар Щербак – гр. ОМР14 та Максим Кушнір – гр. ПСК16.

Неповторними та чарівними,  як завжди,  були студенти – вокалісти: Марина Вороніна  – гр. ОРГ16, Альона Сакун – гр. ВХК15, Зоряна Потилко – гр. ВХК16, Іван Теліженко – гр. ОКС14, Андрій Білоус – гр. ОКС14. 

Музичним керівником Оленою Коваль проведена колосальна робота як з вибору репертуару для вокалістів, так і творчої, креативної постановки номерів та загалом всієї концертної програми.         

Подивитися на свято прийшло чимало гостей: батьків, учнів шкіл, що завітали на День відкритих дверей до коледжу, викладачів та студентів.  Усі щедро нагороджували артистів гучними оплесками та щиро дякували за гарну організацію та подаровані хвилини піднесеного настрою.

Звітний концерт  вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдарувань, виявом художніх творчих здібностей студентів, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті коледжу.

DSC_3614 DSC_3813 DSC_3832

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *