Свято для гімназистів «Хай щастю дитини не буде кінця»

20171124_104548У листопаді людство відзначає Всесвітній день дитини. Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості. Тому гімназисти 4-А класу відзначили цей день під гаслом «Хай щастю дитини не буде кінця», інформує класний керівник Наталія Михайлівна Чмиренко.  Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав.

20171124_110932(0)Учням необхідно було виконати 5 завдань: «Від декларації через конвенцію до закону», «Про що мовчать речі», «Віршовані права», «Допомога Попелюшці» та «Казкова вікторина». Четвертокласникам потрібно було також відповісти, яке право, визначене Конвенцією, було порушено казковим героєм або стосовно нього.

Свято пройшло у веселій та невимушеній атмосфері. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *