Святковий ярмарок до Дня закоханих на підтримку воїнів АТО

Вчора в нашій школі №3-колегіумі було весело від радісних усмішок, щирих привітань та побажань. У цей день усіх вітали Валентин та Валентина – старшокласники Владислав Шаповал та Єлизавета Ковзаліна, а ніжний Янгол (Помінчук Анастасія) та Купідон – Владислав Стороженко, розносили по школі святкову пошту у чарівній скриньці. 5
Гарного настрою всім додав і святковий ярмарок, який вирував на великих перервах. Шкільні умільці запрошували всіх бажаючих придбати вироби із дерева, тканини, вишивку, цікаві сувеніри, виготовлені власними руками. А юні господині припрошували скуштувати тістечка, печиво, торти, випечені у формі валентинок. Кошти, виручені на ярмарку, за ініціативи шкільного парламенту та підтримки директора школи, Тетяни Карло, будуть передані на підтримку воїнів АТО, дітей-інвалідів, ветеранів.
“Фабрика зірок для закоханих” – під такою назвою 13 лютого пройшло у школі №3-колегіумі свято до Дня Святого Валентина, в якому брали участь старшокласники, учні 8-11-х класів. Юнаки та дівчата підготували яскраві музичні виступи, запросивши «в гості» улюблених естрадних зірок.
До всесвітнього Дня безпечного Інтернету учні 10-Б класу школи №3-колегіуму підготували та провели «інформаційний десант» для учнів початкових класів. Старшокласники розповіли меншим друзям у казковій формі про безпечний Інтернет, після чого учні молодших класів переглянули фільм, створений колективом 10-Б класу, який на І міському конкурсі «Мій цікавий та безпечний електронний світ» в номінації «Відео» став лауреатом. Учениця 6-А класу Скорик Ганна прочитала власний вірш про Інтернет та презентувала казку.
Анастасія Іщенко, Єлизавета Міщенко,
юнкори прес-центру школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *