Світлані Остаповій присвоєно звання «Почесний краєзнавець України»

300454512_3296735760647161_8156356600953800061_nСмілянці Світлані Остаповій присвоєно звання «Почесний краєзнавець України». Про це повідомили у гімназії імені В.Т. Сенатора.

Краєзнавець – дослідник минувшини. Невтомний, наполегливий, безкорисливий дослідник історії рідного краю. Пошукова робота краєзнавця кропітка, часом малопомітна для більшості з нас, але вкрай важлива. Ось ми живемо, щодня ходимо вулицями міста, знаємо якісь легенди про свій край, але часто навіть не здогадуємося про те, скільки таємниць і цікавинок приховують від нас, наприклад, вулиця, на якій живемо чи працюємо, чи старий будинок на розі. Розкривають для нас усі старовинні секрети саме краєзнавці. А якщо дослідник – людина творча і прагне креативно презентувати своїх знахідки, ми затамовуємо подих, бо результат її роботи вражає!

Багато років працює у гімназії краєзнавиця, журналістка, мудра і невгамовна наставниця молоді – Світлана Остапова. Завдяки її проєктам можемо мандрувати в часі вулицями міста, гортати сторінки часописів і переглядати фільми, створені разом із гуртківцями на основі розвідок.

Кожна її робота – це завжди обережний дотик до людської долі, розгортання картини життя на тлі історії нашого краю, України, світу. Це завжди щира й нетривіальна оповідь, в якій кожен знаходить для себе якусь цікавинку.

Урочисту відзнаку краєзнавиці передали у дружньому колі під час зустрічі у КП “Медіа-центр”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.