Судитимуть секретаря ВЛК, який видав підроблений медичний висновок

За процесуального керівництва прокурорів Уманської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно секретаря військово-лікарської комісії одного з медичних закладів Жашкова за фактами службового підроблення, а також прийняття пропозиції та одержання службовою особою неправомірної вигоди.

За версією слідства, працівник медичного закладу, будучи секретарем військово-лікарської комісії, використовуючи своє службове становище, безпідставно склав та видав військовозобов’язаному підроблений медичний висновок про обмежену придатність до військової служби, за що через спільника отримав грошову винагороду у сумі 3200 гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Уманського РУП ГУНП в Черкаський області, оперативний супровід – УСБУ в Черкаській області.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.