Судитимуть працівників медзакладу, які завдали збитків на понад 1 млн грн

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно службових осіб одного з медичних закладів міста Черкаси, через недбалість яких зайво витрачено понад 1 мільйон гривень.

За даними слідства, під час закупівлі меблів та медичного обладнання заступник директора медичного закладу та фахівець з публічних закупівель не перевірили якість поставлених товарів.

Неналежне виконання посадовцями своїх службових обов’язків дало змогу недобросовісному підприємцеві поставити з-за кордону до комунального закладу вживані меблі та медичне обладнання, замість нових.

У результаті недбалості вказані посадові особи завдали збитків територіальній громаді Черкас на понад 1 100 000 гривень.

Довідково:

санкція ч. 1 ст. 367 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;

санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.