Судитимуть директора товариства, службова недбалість якого коштувала бюджету майже 750 тис. грн

суд грошіДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора приватного товариства, депутата Черкаської обласної ради, за фактом вчинення службової недбалості, що призвела до спричинення тяжких наслідків державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

За версією слідства, обвинувачений, діючи від імені генерального підрядника, внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків, не забезпечив належний контроль за виконанням робіт по капітальному ремонту приміщень приймального відділення лікарні, що входить до державної програми «Велике будівництво».

В результаті допустив складання та видачу офіційних документів, до яких внесено неправдиві відомості – завищення обсягів будівництва.

Внаслідок службової недбалості директора товариства бюджету завдано матеріальних збитків на загальну суму майже 750 тис. грн.

Довідково: за службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки передбачео від двох до п’яти років позбавлення волі та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *