Судитимуть директора підприємства, який привласнив майже 75 тис. грн

За процесуального керівництва прокурорів Смілянської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем та складання й видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

За даними слідства, директор підприємства, будучи службовою особою, яка наділена організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, шляхом зловживання своїм службовим становищем під час виконання будівельних робіт за договором будівельного підряду, укладеного з органом місцевого самоврядування, вніс до акту приймання виконаних будівельних робіт неправдиві дані про їх виконання в повному обсязі та заволодів бюджетними коштами на загальну суму майже 75 тис. грн.

Санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 1 ст. 366 КК України –штраф або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.