Судитимуть директора підприємства через колабораціонізм

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Донецьк причетного до колабораційної діяльності, а саме провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території.

Пыд час досудового розслідування встановлено, що 42-річний чоловік, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій окупаційних органів так званої «днр», будучи засновником та директором зареєстрованої за законодавством держави-агресора рф юридичної особи, у 2023 році провадив господарську діяльність по наданню матеріально-технічного забезпечення.

Обвинувачений здійснює керівництво незаконно створеним підприємством, організовує та забезпечує функціонування господарської діяльності та наповнює «державний» бюджет «днр»» за рахунок отриманих коштів.

У зв’язку з переховуванням від слідства, його оголошено в розшук. Досудове розслідування «in absentia» та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 4 статті 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.