Судитимуть директора, на підприємстві якого травмувався працівник

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який порушив правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 272 КК України).

За даними слідства, 39-річний житель міста Черкаси, будучи директором підприємства, яке виконувало підготовчі роботи на об’єкті реконструкції гуртожитку, не дотримався вимог нормативних актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Чоловік не створив на робочому місці безпечні умови праці робітникам, в результаті чого один з них, виконуючи демонтаж балконних огороджень на 7-му поверсі будинку, обрав неправильне місце для закріплення страхувального поясу та закріпився за металоконструкцію, яку зрізав.

Під час падіння металева конструкція потягнула його за собою вниз, унаслідок чого працівник підприємства отримав тяжкі тілесні ушкодження та був госпіталізований.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.