Судитимуть директора черкаського підприємства, який не сплатив понад 3,5 млн грн податків

судПрокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з черкаських підприємств.

Йому інкриміновано ухилення від сплати податків, використання завідомо підроблених документів, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

За даними слідства, директор товариства, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, використовуючи підроблені документи, упродовж 2015 – 2018 років відображав недостовірні відомості в бухгалтерському обліку та податковій звітності щодо придбання агрохімічної продукції.

У такий спосіб підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,5 млн грн.

На цей час завдані державі збитки не відшкодовані. У зв’язку з цим прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Довідково:
санкція ч. 1 ст. 212 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого;

ч. 1 ст. 366 КК України – у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;

ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.