Судитимуть двох осіб, причетних до незаконного заволодіння підприємством

До суду скеровано 2 обвинувальні акти стосовно 2 осіб – жителів іншої області, причетних до вчинення рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства.

Слідством встановлено, що правопорушники спільно з групою осіб незаконно проникли на територію сільськогосподарського підприємства на Золотоніщині, що займається переробкою соняшника та вирощуванням великої рогатої худоби, задля подальшого його захоплення.

Залучивши нотаріусів, а також державного реєстратора, використовуючи підроблені документи, підозрювані вчинили ряд нотаріальних та реєстраційних дій щодо зміни власника та керівника підприємства, а також відчуження корпоративних прав юридичної особи.

Однак ухвалами слідчих суддів було накладено арешти на майновий комплекс та банківські рахунки підприємства.

Окрім цього, наказом Міністерства юстиції України попередні рішення, які прийняті державним реєстратором, скасовано, а в державних реєстрах відновлено інформацію про законного власника.
У разі доведення вини правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Стосовно інших фігурантів кримінального провадження досудове розслідування наразі триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.