Судитимуть чоловіка, який виготовляв та збував алкоголь, імітуючи відомих виробників

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом організації та здійснення незаконного виготовлення і збуту алкогольних напоїв, а також виготовлення марок акцизного податку.

Слідством встановлено, що житель Черкас організував та виготовляв за місцем свого проживання , алкогольні напої, змішував спирт, воду з додаванням смако-ароматичних домішок, імітуючи їх смакові якості та пакування під алкогольні напої відомих виробників; а також виготовляв марки акцизного податку для їх використання під час збуту незаконно виготовленої алкогольної продукції.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 204, ч. 1 ст.199 КК України.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 204 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів; ч. 2 ст. 204 КК України – позбавлення волі на строк до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення; ч. 1 ст. 199 КК України – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.