«Судове засідання» у Смілянському коледжі харчових технологій

DSC_3022В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та в плані роботи факультету правових знань в Смілянському коледжі харчових технологій було проведено відкритий виховний захід у формі ділової гри «Встати! Суд іде».

Ділова гра проводилася у вигляді судового засідання, на якому розглядалася справа про спробу терористичного акту проти безпеки держави та життя і здоров’я громадян. В засіданні суду брали участь підсудні, адвокати, прокурор, суддя, секретар суду та свідок.

DSC_2988Головною метою виховного заходу було формування в студентів уявлення про сучасний судовий процес. Під час судового засідання присутні глядачі могли побачити всі стадії судового процесу, роль  учасників процесу та з’ясувати права і обов’язки всіх учасників судового процесу.

Високої актуальності заходу надавав той факт, що на судовому засіданні розглядалася справа про замах на терористичний акт. В результаті проведеного виховного заходу студенти отримали чітке уявлення про невідворотність та розмір відповідальності для тих громадян, хто наважився підняти руку на територіальну цілісність та незалежність України.

Виховний захід проводилася для студентів 2-го курсу. Підготовлений  та проведений студентами груп ВХК16, МЕХ16 та МЕХ17 під керівництвом викладача Самка Олега Васильовича, інформує прес-центр коледжу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *