Суд змусив недобросовісного постачальника газу повернути 600 тисяч гривень

Господарський суд задовольнив позов Золотоніської прокуратури в інтересах відділу освіти, охорони здоров`я, культури, спорту Золотоніської РДА до ТОВ «АС» про стягнення до бюджету 600 тис. грн, сплачених за нікчемними додатковими угодами про збільшення ціни на газ для навчальних закладів Золотоніського району.

Прокурором доведено, що ТОВ «АС» безпідставно ініціювало укладення додаткових угод до договору закупівлі газу на опалення шкіл Золотоніського району, посилаючись на підвищення ціни на газ на ринку України.

Зокрема, прокуратурою спростовано дані ТОВ «АС», оскільки ціна на газ не лише не зростала, а навпаки – спадала та внаслідок укладення додаткових угод від початкової тендерної пропозиції зменшено обсяг закупівлі газу на  75,3146 тис. м3 – фактично на 18,6%, а ціну збільшено на 41,42% за 1000 м3.

Судом визнано доводи прокуратури обґрунтованими та законними, а суб’єкт господарювання зобов’язано сплатити до бюджету незаконно отримані кошти, що призведе до наповнення місцевого бюджету на 600 тисяч гривень, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.