Суд задовольнив розірвання договору з ТОВ «Сміла Енергоінвест»

14 грудня  в Києві Вищий господарський суд України скасував рішення Київського апеляційного суду. Таким чином суд поставив крапку в розірванні  договору між КП «Смілакомунтеплоенерго» та ТОВ «Сміла Енергоінвест». Про це інформує «Дзвін».

Позов КП «Смілакомунтеплоенерго» був реакцією на рішення депутатів Смілянської міськради. Нагадаємо, що 5 грудня на позачерговій сесії смілянські обранці вирішили припинити співпрацю з ТОВ «Сміла Енергоінвест» через невиконання ним зобов’язань про постачання тепла до осель смілян.

«Мало того, що ця компанія роками надавала послуги по теплу не якісно та з перебоями, то ще й примудрилася заборгувати НАК «Нафтогаз України» майже дев’яносто мільйонів гривень, в той же час справно отримуючи розрахункові кошти від громадян міста, та ховаючи їх на своїх офшорних рахунках. Сьогодні у багаторічній боротьбі з фірмою-монополістом, яка грабувала смілян, було поставлено переможну крапку. Громада міста перемогла завдяки своїй згуртованості та наполегливості» ‒ прокоментував події на суді в Києві депутат Смілянської міської ради Володимир Салов.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *