Суд задовольнив позов Смілянської прокуратури щодо орендаря-порушника

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури до фізичної особи-підприємця, який орендував земельну ділянку з водним об’єктом на території Городищенського району, вартістю понад 8 млн. грн.

Прокуратурою установлено, що орендар порушив істотні умови договору оренди, укладеного з Городищенською міською радою, заборгував понад 40 тис. грн. орендної плати та не виконав інших обов’язків, передбачених договором, що призвело до пошкодження орендованої земельної ділянки. З метою ефективного використання земель водного фонду прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Судом доводи прокурора підтримано, договір оренди розірвано, до Городищенського міського бюджету стягнуто більш як 40 тис. грн. заборгованості з орендної плати.

Таким чином, прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів держави в особі місцевої територіальної громади, у подальшому буде вжито заходів щодо виконання рішення суду, в тому числі повернення землі та водного об’єкта, розташованого на ній, у користування громади, інформують у Смілянській місцевй прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.