Суд задовольнив позов прокуратури щодо повернення державі землі на березі Дніпра

155154360_1112601832521287_2340741579314840671_nРішенням Черкаського районного суду задоволено позовну заяву заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури до Свидівоцької сільської ради про визнання незаконним та скасування рішення цієї сільської ради свідоцтва про право власності та державної реєстрації права власності на земельну ділянку водного фонду площею 0,1 га та вартістю 520 тис. грн.

Суд погодився з доводами прокурора, що передача Свидівоцькою сільською радою у приватну власності спірної земельної ділянки на околиці Черкас відбулася з грубим порушенням порядку, встановленого земельним законодавством.

В результаті це не тільки перешкоджає доступу громадян до води, що заборонено законом, а й безпосередньо створює небезпеку, оскільки земля розташована в межах Будище-Свидівської захисної дамби, яка фактично є гідроспорудою та, перш за все, виконує захисні функції.

Тож, суд задовольнив позов прокуратури про повернення державі земельної ділянки на березі Дніпра, повідомили у Черкаській місцевій пркоуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.