Суд визнав незаконною забудову Замкового узвозу у Черкасах

У квітні 2022 року прокурори обласної прокуратури звернулися до суду з позовом про визнання незаконним рішення Черкаської міської ради в частині віднесення земельної ділянки у підніжжя Замкової гори до територій багатоквартирної забудови.

Таке рішення ухвалили депутати при затвердженні актуалізації генерального плану міста у травні минулого року, що дозволило одному з забудовників міста отримати містобудівні умови та обмеження на зведення на цій ділянці комплексу багатоповерхівок.

Водночас, проти забудови вказаної ділянки активно виступили містяни, до їхніх акцій долучилися архітектори, історики та діячі культури.

Прокурор в суді довів незаконність прийнятого рішення Черкаською міською радою щодо віднесення спірної ділянки до територій багатоквартирної забудови, суд зобов’язав міську раду внести зміни до генерального плану в частині віднесення земельної ділянки до території рекреаційного призначення.

Судове рішення з великою вірогідністю міською радою та забудовником буде оскаржено до суду апеляційної інстанції, зазначають в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.